Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Agroturistika

Tento nový způsob turistiky a myšlení je mezi Čechy stále oblíbenější. Agroturistika, jak již název napovídá, je turistika zaměřená především na poznávání venkova, jeho tradic a řemesel. Kromě toho, že vše uvidíte na vlastní oči, můžete si také ledasjaké řemeslo vyzkoušet. Mezi oblíbené programy agroturistiky patří péče o koně s následnou odměnou v podobě projížďky. Agroturistika nabízí úplně nový druh odpočinku, který je zajímavou variantou i pro vytížené manažery, kteří se v pracovním týdnu nezastaví. Zde můžete klidně vypnout telefon a věnovat se úplně novému druhu práce a hlavně relaxace

Další skvělou věcí na agroturistice je to, že farma, či statek, kde jste ubytováni, Vám nabídne kvalitní domácí potraviny. No řekněte, kdy jste naposledy měli čerstvé kravské mléko?

Zaujala Vás agroturistika a chtěli byste agroturistiku v Čechách zažít? Farmy, které agroturistiku nabízejí najdete na našich stránkách.

Farma Angus
Rančice 3, Kamenný Újezd

 

Pokud chcete umístit své ubytovací zařízení do této kategorie, kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy obchod@czechiatour.eu.

© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu