Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Apartmán v roubence Ohnišov

Apartmán v roubence Ohnišov - Apartmán
Ohnišov 213
51784 OhnišovPočet pokojů: 2
Počet lůžek:    4
Apartmán v roubence Ohnišov - hlavní obrázek


Nabízíme Vám komfortní apartmán v nově vybudované luxusní roubence na okraji obce Ohnišov, v krásné přírodě Orlických hor.

Popis zařízení

Ubytování je k dispozici 4 až 5 osobám. Apartmán má vlastní vchod a je oddělen od ostatních prostor chalupy vlastním vchodem. K samostatnému pronájmu je k dispozici celoročně, mimo letních prázdnin. V této době slouží jako součást celé chalupy - viz chalupaohnisov.cz

Popis apartmánu

Apartmán nabízí pronájem pro 1 až 5 osob v celkem 2 pokojích.

Ložnice a pokoje: Apartmán disponuje vstupní verandou, společenskou místností s vlastní kuchyní a jídelnou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, samostatnou ložnicí.

Ložnice: 1 x dvoulůžko, 2 x jednolůžko.

Sednice: možnost přistýlky, postýlky ap.

Sociální zařízení: koupelna se sprchou a WC, podlahové topení.

Vytápění: Vytápění je elektrické podlahové a přímotopy.

Doprava, parkování: Od Hradce Králové - Dobruška (nebo Nové Město nad Metují) - Ohnišov - na konci obce. Parkování pro několik vozidel přímo u chalupy, na vlastním pozemku. Dobrá dostupnost po udržované silnici i v zimním období.

Stravování

Kompletně vybavená kuchyňka (lednice s mrazákem, indukční deska, mikrovlnka s grilem, varná konvice, veškeré základní vybavení). K dispozici je přenosný gril, grilovací uhlí.

Vybavení apartmánu

Sednice a jednotlivé prostory jsou vybaveny stylovým zrestaurovaným nábytkem. TV, SAT,  apod. jsou samozřejmostí. Po celé budově a okolí je volně přístupný internet WiFi.

Možnost využití sauny.

U objektu je dále kolárna, lyžárna, zastřešená terasa, zastřešené venkovní posezení s krbem, zahradní nábytek. Pro děti je k dispozici pískoviště, mini hřiště, houpačky, skluzavka, trampolína ad. V letním období bazén s filtrací, posezení u ohniště, gril.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu