Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Autocamp Transit - Kutná Hora

Autocamp Transit - Kutná Hora - Kemp
K Malínskému Mostu 35
28401 Kutná HoraPočet pokojů: 6
Počet lůžek:    28
Autocamp Transit - Kutná Hora - hlavní obrázek


Autocamp nabízí ubytování v novém mobilheimu (4-6 osob), v pětilůžkových chatkách a dvoulůžkovém pokoji. Máme též el.přípojky pro karavany a prostorné prostranství pro stany. Jsme na okraji památkově chráněného města Kutná Hora, které je v UNESCO již od roku 1995.

Popis zařízení

Autocamp je oplocený a zatravněný prostor určený pro ubytování ve stanech, karavanech, chatkách a našem novém mobilheimu.

Nabízíme dále společné sociální zařízení, společenskou místnost s počítačem, krbem a televizí, kuchyňky, několik posezení, ohniště, krb s grilem, ping-pongový stůl, travnaté hřiště na míčové hry, dětský bazén a elektrocké přípojky.

V prostorách recepce jsou na prodej mapy, pohledy,  pití, zmrzliny, a nějaké další pochutiny. Obchod s potravinami je vzdálen cca 500 m, 2 supermarkety cca 1,5 km a 2 hospody cca 500 m a restaurace 1 km.

Ve vzdálenosti cca 500 m je též MHD a vlakové nádraží.

Z našeho kempu můžete dělat cyklotůry nebo se zajít podívat na velké množství památek, které v okolí najdete. Jsou to např. chrám sv. Barbory, kostel  na Nebevzetí pany Marie, Kostnice, Vlašský Dvůr a zámky Kačina a Žleby. Je toho k vidění pochopitelně mnohem víc.

Pro děti jsou v Kutné Hoře hlavně bobová dráha, aqapark a třeba i výstava lega. 


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu