Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort - Ubytovací zařízení
Horní Bečva 982Bečva Villa Resort - hlavní obrázek


Popis zařízení

Bečva Villa Resort se nachází mezi Prostřední a Horní Bečvou v nádherné přírodě Beskydských hor. Leží v údolí, což Vám zaručuje výhled z luxusně vybaveného interiéru na překrásné, hustě porostlé hory, jež ve všech ročních obdobích hrají barvami, především na podzim.

Bečva Villa Resort nabízí:

8 vil a 12 bungalovů, jež jsou všechny moderně vybaveny příslušenstvím, které uspokojí i tu nejnáročnější rodinu, firmu či jednotivce.Všechny objekty jsou dřevěné a zaručují nízkoenergetický provoz. Tedy pohodlí v podobě rychle a dobře vytopeného ubytování. Jeho výhody poznáte v zimě velmi brzy, neboť teploty se vetšinou pohybují pod bodem mrazu.Vily nabízejí ubytování až pro 10 lidí, bungalovy až pro 6 osob.Vily jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, bungalovy především ke krátkodobému.Resort je vybaven nonstop bezpečnostní kamerou a dalším servisem zajišťujícím ochranu majetku našich zákazníků, tedy Vás a to včetně Vašich automobilů.Všechny objekty našeho resortu zajišťují velmi pohodlné ubytování během Vašeho pobytu.Navíc pro Vás máme přichystánu řadu služeb, které Vám jistě všechny přijdou vhod. Ať už je to sauna, fitness, masáž nebo snídaně do postele.Uvítáme Vás s otevřenou náručí a přípitkem ve valašském stylu.

Čerstvé pečivo

Každé ráno si můžete objednat čerstvé pečivo dle svého gusta přímo na stůl ve své vile či bungalovu.

Úklid

Úklid si můžete objednat vždy na konci svého pobytu. Jelikož je pochopitelně nutné abyste bungalov opustili ve stavu, v jakém byl při Vašem příjezdu.V případě dlouhodobého pronájmu může být úklid po domluvě součástí servisu.

Praní prádla

Aktivní dovolená znamená špinavé oblečení. Proto Vám nabízíme možnost praní prádla.Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu