Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Často kladené otázky - FAQ

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější otázky týkající se portálu czechiatour.eu

Pokud byste zde nenašli odpověď na Vámi hledanou otázku, tak neváhejte a kontaktujte nás individuálně buď pomocí e-mailu, nebo telefonicky (údaje uvedeny v kontaktech). 

Jak získat ztracené či zapomenuté heslo?

V tomto případě prosím kontaktujte naši technickou podporu na adrese podpora@czechiatour.eu. Heslo Vám vygenerujeme nové a zašleme emailem.


Chtěli jsme se zaregistrovat na portále czechiatour.eu, ale systém hlásí, že zadaná emailová adresa již v systému obsahuje. Jak řešit tuto situaci?

Tato situace vzniká v případě, že již někdo zaregistroval uživatele se shodnou emailovou adresou. Mohli jste to být buď Vy někdy v minulosti, nebo například nějaký spamový robot. Pokud se jedná opravdu o Vaši emailovou adresu, zašleme Vám na ni nové přihlašovací údaje. Pokud z jakéhokoli důvodu nemáte k emailové adrese přístup, je třeba provést registraci s jinou emailovou adresou.

 

Nabízíte nějaký základní záznam zdarma?

Ano, nově nabízíme i základní záznam zdarma, který umožňuje základní formu prezentace. Pokud tedy nechcete investovat do prpagace vašeho ubytovacího zařízení, můžete využít tuto bezplatnou variantu. Vzhledem k našim nízkým cenám za propagaci Vám však doporučujeme využít standardního záznamu, jehož možnosti jsou daleko větší, než u záznamu základního. 

 

Proč bychom měli umístit naše zařízení na portál czechiatour.eu?

Důvodů proč inzerovat na našem portále je několik. Především se jedná o velkou návštěvnost portálu. Týdenní návštěvnost se pohybuje mezi 10 - 15 tisící uživateli. Za čtyři roky náš portál navštívilo přes 2 000 000 návštěvníků.

Dalším důvodem je optimalizace našich stránek pro vyhledávače, diky čemuž jsme dobře vyhledatelní na vyhledávačích seznam.cz a google.cz.

V neposlední řadě nabízíme návštěvníkům inteligentní možnosti vyhledávání. Pokud tedy hledají ubytování, kterému odpovídá Vaše zařízení, určitě ho naleznou.

 

Vytvořili jsme si nový záznam, ale nezobrazuje se v zadané lokalitě. Jak postupovat v tomto případě?

Pokud se jedná o nový záznam, dojde k jeho zobrazení až po schválení naším administrátorem. O zobrazení Vás budeme samozřejmě informovat emailem. Pokud se nejedná o nový záznam, a přesto se Vaše zařízení nezobrazuje, kontaktujte nás na emailové adrese podpora@czechiatour.eu, kde tento problém odstraníme.

 

Je tvorba webových stránek od Vaší společnosti opravdu tak kvalitní, nebo je to jen Vaše vedlejší činnost?

Ano veškerá naše nabídka obsahuje pouze prvotřídní služby, kterým věnujeme naší maximální pozornost! Tvorba webových stránek od naší společnosti splňuje všechna nejmodernější kritéria, která by měla internetová stránka obsahovat. 

 

 

 


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu