Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

CentrumTuristiky.cz - partnerský portál

Možná jste si všimli, že se u nás v poslední době nestalo příliš mnoho změn. Možná, že to vypadá, že jsme usnuli na vavřínech, ale opak je pravdou. Po celou dobu jsme usliovně pracovali na vytvoření nového ubytovacího portálu. A jak se nám to povedlo, můžete posoudit sami na adrese www.centrumturistiky.cz.

Proč nový portál?

Pokud Vás zajímá, proč jsme neprovedli úpravu našeho stávajícího portálu a rovnou jsme se pustili do tvorby portálu nového, vysvětlení je prosté.

Prvním důvodem je naprostá odlišnost technického řešení obou systémů, přepracování stávejícího portálu by tak bylo velmi náročné.

Druhým důvodem je pak nesporná výhoda pro naše zákazníky a inzerenty. Díky dvěma webům jsme schopni oslovit podstatně větší část návštěvníků a zajistit tak širší propagaci Vašeho ubytovacího zařízení. Jednosuše řečeno - dva odkazy jsou více než jeden.

Za stejně peněz, více muziky

A nakonec ta nejlepší zpráva. Dva portály pro naše zákazníky neznamenají dvě platby. Na obou portálech je možné inzerovat za jednotnou cenu standardního záznamu. Zaváděcí cena je 290 Kč/rok. Nový portál www.centrumturistiky.cz opět nabízí i možnost bezplatného záznamu - podrobné informace naleznete na adrese http://www.centrumturistiky.cz/nase-sluzby.

CentrumTuristiky.cz 

 

 

 

 

 

 

 Věříme že nám i nadále zachováte přízeň a využijete nabídky portálu www.centrumturistiky.cz .

 

 


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu