Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Chalupa u Řežábků

Chalupa u Řežábků - Chata/chalupa
Nemilkov E 44
34142 Kolinec


Chalupa u Řežábků - hlavní obrázek


Popis zařízení

Chalupa u Řežábků se nachází na okraji malé obce Nemilkov v okrese Klatovyv předhůří Šumavy.Nedaleko je známý hrad Velhartice. Nabízíme pobyt v klidném prostředí krásné přírody Velharticka. V místě jsou značené cyklotrasy.Koupání je možné ve vlastním bazénu, v nedalekém rybníku Velhartice či na koupališti Běšiny.

Ubytování Pronajímáme celé patro chalupy, přízemí rekreačně obývá majitel chalupy. Hlavní vchod je společný.Pro ubytování je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem a třemi ložnicemi.Kapacita ubytování je 10 lůžek a jedna přistýlka, celkem tedy 11 míst.Ložnice I - 2+2 lůžkaLožnice II - 4 lůžkaLožnice III - 2 lůžka + 1 přistýlkaV případě nepříznivého počasí je možné topit v ústředním topení.

Poskytujeme veškeré vybavení - povlečení, toaletní papír, ručníky, utěrky, atd. Pantofle na přezutí si vezměte s sebou.Kompletně vybavená kuchyňka Strava je vlastní. Součástí obývacího pokoje je kompletně vybavená kuchyňka.Je zde kuchyňská linka s dřezem, teplá a studená voda, čtyřplotýnkový elektrický sporák s grilem, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a myčka.

Sociální zařízení je samostatné WC. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem s teplou i studenou vodou.Venkovní vybavení Okolo chalupy je velká oplocená zahrada. K dispozici je kryté venkovní posezení s krbem. Děti si můžou vyhrát na dětských houpačkách, lanovce, trampolíně a pískovišti.Parkování je možné na dvoře nebo v garáži. V garáži je možnost úschovy kol.

Vlakové nádraží je vzdálené 2 km, autobusové spojení je v obci. V blízkosti je restaurace, pošta a obchod.Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu