Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Dovolená na horách

Přesto, že Česká republika není co do velikosti hor žádnou velmocí, je dovolená na horách mezi Čechy velice oblíbená. Aby také ne. Naše hory sice nejsou nejvyšší, nicméně se v českých horách najde spousta kvalitních lyžařských středisek a areálů. Pokud chcete také vyrazit na hory, máte několik možností, jak vyřešit své ubytování

Oblíbenou variantou je pronájem chaty, nebo chalupy na horách. Tento způsob ubytování je oblíbený především mezi mladými lidmi, nebo pokud na hory vyráží několik spřátelených rodin. Výhody pronájmu chalupy na horách jsou zřejmé. Jednak zde budou ubytování jen Vaši známí a kamarádi, nikdo po Vás nevyžaduje dodržování denního pořádku a nočního klidu a celá dovolená na horách je takříkajíc ve Vaší režii. V neposlední řadě je pronájem chalupy na horách velice zajímavý vzhledem k finanční stránce. Budete-li chvíli hledat, jistě naleznete cenově příznivý pronájem chaty, nebo chalupy n horách

Pokud jsou Vaše nároky na komfort a pohodlí při dovolené na horách vyšší, doporučujeme ubytování v penzionu, nebo hotelu. Cena tohoto typu ubytování je o něco vyšší, než v případě pronájmu chaty, nicméně za své peníze dostanete podstatně více služeb. Ať již se jedná o zajištění stravování, nebo například půjčení a servis lyžařského vybavení. Jelikož se penziony a hotely na horách velice často zaměřují na co největší pohodlí svých klientů, většinou zde naleznete saunu, nebo vířivku. Po celém dni stráveném na svahu přijde tato relaxace jistě vhod.

Věříme, že si vyberete z naší nabídky ubytování na horách. Prohlédněte si naši nabídku ubytování rozdělenou podle jednotlivých destinací:

 

Hotel Alpina
Tabulové Boudy 7, Špindlerův Mlýn
Tel.: +420 499 523 471
Web: www.hotelalpina.cz
Email: info@hotelalpina.cz
Chalupa Orlička
Koburk 39, Výprachtice
Pension DRUŽBA & FIBICH
Horní Rokytnice 400, Rokytnice nad Jizerou
Penzion U JANY
Kytlice 140

Pokud chcete umístit své ubytovací zařízení do této kategorie, kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy obchod@czechiatour.eu.

© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu