Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Horská chalupa pod Adamem

Horská chalupa pod Adamem - Chata/chalupa
Petrovičky 22
561 51 MladkovPočet pokojů: 6
Počet lůžek:    24
Horská chalupa pod Adamem - hlavní obrázek


Horská chalupa pod Adamem se nachází v příhraniční obci Mladkov-Petrovičky nad lyžařským vlekem v malebném údolí. Objekt je zcela nový. V nejbližším okolí není žádný obydlený objekt. Lyžařský vlek je hned pod domem, kde je i nekuřácká restaurace s výbornou kuchyní. Nedaleko je i Pastvinská přehrada s možností koupání i jízdě na lodičkách. V okolí se nachází řada hradů, zámků, muzeí a pamětihodností. Při hranicích je možnost prohlídky několika pevností z 2.svět.války. V létě je k dispozici velký

Popis zařízení

Horská chalupa pod Adamem se nachází v příhraniční obci Mladkov-Petrovičky nad lyžařským vlekem v malebném údolí. Objekt je zcela nový. V nejbližším okolí není žádný obydlený objekt. Lyžařský vlek je hned pod domem, kde je i nekuřácká restaurace s výbornou kuchyní. Nedaleko je i Pastvinská přehrada s možností koupání i jízdě na lodičkách. V okolí se nachází řada hradů, zámků, muzeí a pamětihodností. Při hranicích je možnost prohlídky několika pevností z 2.svět.války. V létě je k dispozici velký bazén u domu.

Vybavení chalupy: Chalupa má 6 čtyřlůžkových pokojů, velkou společenskou místnost, plně vybavenou kuchyň (sporák, lednička s mrazničkou, rychlovarná konvice, veškeré nádobí na vaření, barevná satelitní televize), koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2x WC, chodba s odkládacími věšáky a prostorem pro lyže atd.Vytápění je elektrické. Společenskou místnost a kuchyň je též možné vytápět pomocí krbu.

Parkování u domu

 

 

 
 

99002

 

   

025.JPG (410447 bytes)028.JPG (757494 bytes)023.JPG (384061 bytes)

 

026.JPG (413015 bytes)027.JPG (350522 bytes) CZ: od 199,- do 500,- Kč/os/den

 
   
   
   

 


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu