Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Objednávka

Pokud chcete zařadit Vaše ubytovací zařízení do katalogu czechiatour.eu, postupujte následujícím způsobem.

  1. Proveďte registraci uživatele. Registraci uživatele provedete na stránce Registrace uživatele. Pokud jste již na portálu czechiatour.eu registrováni, přihlašte se do administrace Vašeho účtu. Po úspěšné registraci budete automaticky přihlášeni a přesměrováni na hlavní stránku portálu.
  2. Vložte profil Vašeho zařízení. Pokud jste úspěšně přihlášeni, zobrazí se v levém sloupci menu, prostřednictvím kterého lze editovat vložené údaje a vlkádat nové profily zařízení. Klikněte na odkaz Přidat zařízení a budete přesměrováni na editační formulář.
  3. Vyplňte požadované údaje. Všechny povinné údaje jsou ve formuláři označeny symbolem *. Při vkládání zařízení je možné vybrat pouze jeden obrázek. Tento obrázek bude použit jako hlavní. Další obrázky je možné přidat až po prvním uložení profilu zařízeni.
  4. Uložte obsah formuláře. Profil zařízení uložíte stiskem tlačítka uložit. Pokud jste vyplnili všechny povinné údaje, a ty jsou ve správném tvaru, bude profil uložen. V opačném případě budete informováni o chybách, kvůli kterým není možné profil uložit. K zobrazení profilu na našich stránkách dojde až po schválení administrátorem a zaplacení všech poplatků souvisejících se zobrazením.
  5. Přidejte fotogalerii. Po uložení profiilu se v editačním formuláři zobrazí další dvě záložky. Na záložce fotogalerie můžete přidat k záznamu další fotografie. Fotografie přidáte následujícím způsobem. Po kliknutí na tlačítko Vložit/smazat fotografie se zobrazí dialogové okno. Vaše fotografie stačí buď jednoduše myší přetáhnout do tohoto dialogového okna, nebo využijte tlačítko Procházet a vyberte fotografie. Náhledy vybraných fotografií se následně zobraz v dialogovém okně. Pro uložení fotografií je nutné stisknout tlačítko Nahrát soubory a vyčkat na kompletní nahrání fotografií. Pro smazání jednotlivých fotografií využijte ikonu koše na řádku příslušné fotogalerie.
  6. Platba za služby. Po uložení nového záznamu Vás budeme kontaktovat a začleme Vám fakturu za objednané služby. Jakmile bude faktura uhrazena, dojde ke zveřejnění Vašeho zařízení. Všechny ceny se řídí platným ceníkem.
  7. V případě jakýchkoli komplikací, nebo při nadstandardních požadavcích nás neváhejte kontaktovat. Při potížích s vložením, či úpravou profilu využijte maši technickou podporu, kterou můžete kontaktovat emailovou adresou podpora@czechiatour.eu. V případě jiných požadavků využijte prosím adresu obchod@czechiatour.eu


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu