Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Penzion
Školní 8
37010 České BudějovicePočet pokojů: 10
Počet lůžek:    20
Penzion Minor ubytování České Budějovice - hlavní obrázek


Penzion Minor ubytování České Budějovice. Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města, s restaurací a parkovištěm, ubytování je možné i se psem patří mezi levné hotely a penziony v Českých Budějovicích a okolí.

Popis zařízení

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi penziony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování.

Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám penzion poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem.

Ubytování České Budějovice penzion Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení.

V restauraci České Budějovice penzion Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a penziony.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu