Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Chalupa POD MELECHOVEM

Chalupa POD MELECHOVEM - Penzion
Meziklasí 26
58291 Světlá n. Sáz.


Chalupa POD MELECHOVEM - hlavní obrázek


Rodinný penzion v Přírodním parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou, nedaleko přírodní rezervace Stvořidla. Celkem 17 lůžek, vše se sprchou a WC. Možnost vaření, TV, WIFI. Velká zahrada, bazén, stolní tenis. Od 120 Kč do 240 Kč osoba/noc

Popis zařízení

V pásmu zalesněných vrchů Přírodního parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou nedaleko přírodní rezervace Stvořidla v malé osadě Meziklasí u Světlé nad Sázavou naleznete jedinečnou možnost levného ubytování na Vysočině ve dvou pokojích a apartmánu rodinného penzionu.

APARTMÁN v podkroví nové chalupy s osmi lůžky: 3 pokoje + kuchyň s jídelnou + koupelna s WC (celkem 70m2). Vařič, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí pro běžné vaření a stolování, rádio, televizor. V apartmánu možno využít cen LAST MINUTE. Z oken apartmánu výhled na hrad Lipnice nad Sázavou. ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ se sprchou a WC, rádio, TV, varná konvice, lednice. Možnost vaření v přízemí - vařič, mikrovlnka, remoska. Na přilehlé půdičce dvě přistýlky.DVOULŮŽKOVÝ POKOJj s přistýlkou - sprcha, WC, rádio, TV, lednice, varná konvice, možnost vaření hned za dveřmi pokoje - vařič, mikrovlnka, remoska. Tento pokoj je bezbariérový.

WIFI v domě i na zahradě zdarma. Penzion má vchod ze zahrady, majitelé objektu mají svůj vchod z druhé strany domu. Hostům je k dispozici rozlehlá travnatá zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, posezení ve stínu stromů, i bazén 7,5x3,6 m (vyhřívaný solárními panely). NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ. V blízkosti lesy plné hub, cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla - ráj vodáků. Dovolená je vhodná i pro rodiny s dětmi, pes možný. Přijedeme pro Vás k vlaku či autobusu. Parkování na zahradě penzionu. Cena od 120 Kč do 240 Kč osoba/noc. Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu