Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Penzion Pod komínem

Penzion Pod komínem - Penzion
Potoční 255
351 34 Skalná


Penzion Pod komínem - hlavní obrázek


Popis zařízení

V krásném prostředí, s lesoparkem a velkou členitou zahradou s dětským hřištěm a zastřešeným bazenem, ve  Skalné u Františkových lázní, která je svým středověkým hradem Vildštejn a  polohou v  přírodě oblasti světoznámých lázní a státní hranice s Německem, turistickým lákadlem pro milovníky pěších tůr, cykloturistiky i autoturistiky.Snadno lze dosáhnout Františkových lázní, Mariánských lázní, lázní Kynžvart, Bečova, Karlových Varů, Lokte, a nebo na německé straně městečka Schönberg s krásným zámkem či rozhledny Kapellenberg.

Vzdušné a čisté pokoje i apartmán s kuchyní mají přímý výstup do zahrady nebo balkon, bezbarierový pokoj s vlastní venkovní terasou, zapůjčení kol, venkovní ohniště a gril, u bazenu a na  zahradě lehátka, v lesoparku posezení, kulečník, parkoviště, restaurace se stylovou terasou.

Pokoje s vlastním soc.zařízením, TV, Wifi a chladničkou.

Stravování: snídaní, polopenze - v naší restauraci. Vaše děti budou mít dostatek venkovního prostoru pro své hry pod přímým dohledem na komíně hnízdících čápů.Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.

Rodiny s dětmi, turistika, odpočinek.    Kapacita: 26 osob     Cena: od 350,-Kč


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu