Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Restaurace-penzion SAMOROST

Restaurace-penzion SAMOROST - Penzion
Jarošov nad Nežárkou 44
37841 Jarošov nad NežárkouPočet pokojů: 24
Počet lůžek:    47
Restaurace-penzion SAMOROST - hlavní obrázek


Popis zařízení

Náš rodinný penzion s restaurací „SAMOROST“ se nachází v Jarošově nad Nežárkou (Jižní Čechy - 7 km od Jindřichova Hradce, směr Pelhřimov).

K dispozici je levné ubytování, 23 pokojů (1-4 lůžkové) s vlastním sociálním zařízením, celkem pro 47 hostů. Pro skupiny nabízíme slevové balíčky.

Součástí penzionu je  společenská hala (pouze pro ubytované) a v patře venkovní nekrytá terasa.

Součástí restaurace je částečně krytá venkovní kamenná terasa s grilem, s kapacitou až 60 hostů. Přímo v restauraci je k dispozici i samostatná místnost, která slouží jako klubovna pro „uzavřenou společnost“ s kapacitou 20 hostů.

V objektu je Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Parkování vozidel je možné zdarma přímo před objektem, součástí objektu je i

monitorovaná úschovna motocyklů a kol (pro skupiny nabízíme úschovu zdarma).

 SPORTOVNÍ VYŽITÍ A DALŠÍ MOŽNÉ AKTIVITY:

penzion je přímo na návsi (obec má cca 1000 obyvatel). Hned vedle našeho penzionu (cca 100 m) se nachází obecní krytá sportovní hala, tenisové hřiště, beach volejbalové hřiště, víceúčelové hřiště a sauna.  Je možné si pronajmout jak halu, tak i venkovní hřiště. Dále je zde (cca 150 m) i dětské hřiště. V obci je i travnaté fotbalové hřiště (cca 400 m), opět s možností pronájmu.

 KAM NA VÝLET: 

v blízkém okolí je řada lesů, rybníků (cca 1 km vzdálené přírodní koupaliště Pískovna),  místo je ideálním bodem pro cyklo výlety, rybolov a houbaření.

- Jindřichův Hradec: historické centrum, aquapark vnitřní i venkovní, Krýzovy jesličky, muzeum  (přímo v obci jsou 2 autobusové zastávky, ze kterých jezdí autobusy do Jindřichova Hradce, případně cca 1 km vzdálená železniční stanice)

- projížďka parní úzkokolejkou  (stanice je pěšky cca 2 km polní cestou)

- Třeboň, Dačice, Telč, zámek Červená Lhota, atd.

 VYBAVENOST OBCE:

obchod s potravinami, drogerie, pošta, prodejna tradiční jarošovské keramiky, 2 autobusové zastávky, železniční zastávka, čerpací stanice, auto-cyklo servis.

 

KONTAKTY:

Restaurace - penzion SAMOROST

37841 Jarošov nad Nežárkou 44


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu