Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Tvorba webových stránek

V rámci zkvalitňování služeb, které katalog czechiatour.eu poskytuje pro propagaci ubytovacích zařízení na internetu, Vám nyní nabízíme možnost vytvoření moderních webových stránek pro Vaše ubytovací zařízení za velmi výhodné ceny.

Moderní webová prezentace

Každá firma či podnik by měl mít svoji vlastní webovou prezentaci. V dnešní době, kdy svět ovládá novodobý „BOOM“ zvaný internet, je firma bez internetové adresy brána jako téměř neexistující firma. Proto jsou vlastní internetové stránky naprostou nezbytností!

Webové prezentace, které tvoří naše společnost, jsou postaveny na moderních redakčních systémech, které Vám umožní snadnou správu stránek, přidávání fotogalerií, novinek a dalších elementů stránek bez jakékoli znalosti programování

Vzhledem k tomu, že se pohybujeme ve světě internetu, dokážeme pro Vás vytvořit jak jednoduchou webovou prezentaci, tak i složitý informační systém vytvořený na míru Vašim požadavkům.

Malý web i složitý informační systém

Tým czechiatour.eu byl rozšířen o zkušené programátory webových aplikací, kteří jsou schopni vytvořit i ty nejnáročnější webové aplikace na míru. Dokážeme vyhovět jak požadavkům na jednoduché a levné webové stránky, tak i náročným požadavkům na rezrvační systémy, intranety i jiné webové aplikace.

Ať už tedy chcete propagovat svůj malý penzión v jižních Čechách či obří hotelový komplex v Praze, postaráme se Vám o řádnou a kvalitní internetovou propagaci se všemi náležitostmi!

Kompletní nabídku nalezneta na webových stránkách www.webgal.cz kde si můžete prohlédnout i naše reference.

 


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu