Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Chaty Mariánská

Chaty Mariánská - Chata/chalupa
Mariánská
Jáchymov


Chaty Mariánská - hlavní obrázek


Přijeďte poznat ubytování v zapomenutém údolí Krušných hor - v létě na kole, v zimě lyžování v okolí, či lyžařský Klínovec ve vzdálenosti 10 km. Ubytování pro páry,kolektivy,školy.

Popis zařízení

Aninka - 19 lůžek + 2 přistýlky ve čtyřech tří až šesti lůžkových bytech.Apartmány pro 3 – 5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování.

Cena dle sezony a počtu osob na pokoji od 290 Kč/osobu/noc.

U rybníka - 35 lůžek ve tří až pěti lůžkových apartmánech - jedno a dvoupokojových.S vlastním WC, sprchou a internetem. Společenská místnost –jídelna, infrasauna, parkoviště, možnost garážování, 2 apartmány bezbariérové.

Cena dle sezony a počtu osob na pokoji od 220 Kč/osobu/noc.

Na sluníčku - 66 lůžek ve dvou až deseti lůžkových pokojích.Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob.Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště, možnost garážování.

Cena dle sezony a počtu osob na pokoji od 150 Kč/osobu/noc.

MATFYZ-37 lůžek v devíti tří až pětilůžkových pokojích. Sociálky společné vždy pro 3 pokoje.K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz) a skříňkami na nádobí.

Cena dle sezony a počtu osob na pokoji od 180 Kč/osobu/noc.

U všech chat slevy 50% pro děti do 6-ti let, 70% pro děti do 3.let při ubytování s 2 dospělými.

Cena pro kolektivy, školy, tábory dohodou.

Možnost stravování na chatě Na Sluníčku-polopenze,plná penze, balíčky.

 

Poloha Mariánská se nachází 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem 901 (m.n.m.) a hřebenem (933 m.n.m.),uprostřed hlubokých lesů a horských luk. T

Sportovní vyžití

Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor.Možno po značených stezkách i jen podle mapy.

Cykloturistika - výborné terény po značených cestách.

Travnaté hřiště, horolezecká stěna a tenisový kurt v místě ubytování.

Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem.

Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí ,letos skibus na Klínovec.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu