Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Ubytovna Na Lesní

Ubytovna Na Lesní - Ubytovna
Lesní 787/53
741 01 Nový jíčín

Tel.: +420 602 748 104
Fax: +420 556 729 272

Email: info@turistickaubytovna.eu
Web: http://www.turistickaubytovna.eu
Ubytovna Na Lesní - hlavní obrázek


Popis zařízení

K ubytování nabízíme 46 lůžek :

11 - 2-lůžkových pokojů4 - 3-lůžkové pokoje3 - 4-lůžkové pokojeSoučástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem.Ručníky a mýdlo jsou součástí poskytovaných služeb. V obou podlažích jsou umístěny plně vybavené kuchyně s jídelnami.

Vybavení:

- elektrická, 4-plotýnkovou varná deska s digestoří - mikrovlná trouba- lednice s mrazničkou- varná konvice- veškeré potřebné nádobí, příbory, sklo a porcelán- součástí kuchyní jsou jídelny s 18-ti místy u stolu- TV se satelitními programy. k dispozici také malá knihovna

Služby:

- je prováděn denní úklid pokojů a společných prostor- výměna lůžkového povlečení při dlouhodobějším pobytu je prováděna 1x za 10 dní- půjčování jízdních kol- Ruské kuželky- Petanque- zahradní gril- pískoviště pro děti- úschovna kol aj. sportovního vybaveníNa všech pokojích i v jídelně je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu ADSL.Pokud nemáte vlastní počítač s sebou, můžete si stáhnout informace na počítači, přístupném všem ubytovaným 24 hod. denně.Kromě možnosti sledování TV v jídelně je možnost zapůjčení TV přístrojů na jednotlivých pokojích . Tato služba je zpoplatněna.Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu