Dovolená a ubytování v ČR Holidays and accommodation in Czech rep.
www.neosort.cz

Vybavte se na svou dovolenou. Outdorové vybavení najdete na www.neosort.cz

www.centrumturistiky.cz

Navštivte náš partnerský portál www.centrumturistiky.cz

Hotel Zlatá hvězda

Hotel Zlatá hvězda - Hotel
Smetanovo nám. 84
57001 Litomyšl


Hotel Zlatá hvězda - hlavní obrázek


Popis zařízení

Hotel Zlatá Hvězda se nachází přímo v historickém centru města Litomyšl. Hotel nabízí ubytování ve 32 pokojích s výhledem do náměstí nebo klidné části města, restauraci, konferenční služby, pořádání svateb, catering.


Hotel Zlatá Hvězda má k dispozici tuto kapacitu:


06 jednolůžkových pokojů 23 dvoulůžkových pokojů (na výběr manželské lůžko nebo oddělaná lůžka) 03 apartmá

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, TV se SAT, telefon, wi-fi připojení, předsíňku, část pokojů je vybavena lednicí a trezorem. Dle přání pokoje s hydromasážní vanou, parní kabinou, infra kabinou, saunou. Příjemným zpestřením pobytu je vyhlídková terasa ve 3. patře hotelu, která hostům nabízí jedinečný pohled na Litomyšl z nejvyššího bodu náměstí. Recepční služba otevřena 24/7.

Pro hotelové hosty je k dispozici sauna, hotelová restaurace s bohatou nabídkou krajových specialit a tradiční české i minutkové kuchyně. Nabízíme možnost využít 2 salonků (kapacita cca 30 osob) a sálu (kapacita do 100 osob), dle přání zajistíme firemní školení, konference, svatby, oslavy, catering … Pomůžeme Vám s výběrem kulturního programu během Vašeho pobytu v Litomyšli, zajistíme pronájem sportovišť v nedaleké hale, možnost projížděk na koni aj., hudební produkci (disco nebo živou hudbu) pro společenský večer a další služby dle Vašeho přání. Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.


© 2013, Katalog ubytování v ČR - všechna práva vyhrazena. info@czechiatour.eu http://www.czechiatour.eu